Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Ticaret Hukuku

Müvekkillerin taraf oldukları işçilik alacakları, tazminat, iş kazaları ile Sosyal Güvenlik Hukukundan kaynaklı davalar ve rücu davaları başta olmak üzere iş ve sosyal güvenlik mevzuatından kaynaklı tüm davalarda tarafımızca temsil edilmektedir.

Ticaret Hukuku

Ticari hayatta aktif rol alan müvekkil şirket veya şahısların kendi bünyelerinde istihdam ettikleri işçiler ile aralarındaki hukuki ilişkiyi, ortaya çıkabilecek olası hukuki ihtilaflar için müvekkillerimiz lehine dizayn etmekteyiz. İşçilerin özlük dosyalarının nasıl tutulması gerektiği, maaş bordoların nasıl tutulması, işveren ve işçi hakları vb. hususlarda hukuki hizmet sağlamaktayız.

Bu alana ilişkin daha fazla bilgi için sitemizdeki “Blog” kısmını tıklayarak makalelerimize ulaşabilirsiniz. Hukuki hizmet almak için, sitemizdeki “Online Hukuk Hizmeti” kısmından tarafımıza ulaşabilir veya “İletişim Formu”nu doldurarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Hemen
Danışmanlık Alın!

Başa dön tuşu