Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Bankacılık ve Finans Hukuku

Şafak & Koparan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; bankalar başta olmak üzere, varlık yönetim şirketleri, finansal kiralama şirketleri, faktöring şirketleri ve çeşitli finans kuruluşlarına hukuki müşavirlik ve dava ile icra takip hizmeti sunmaktadır. Büromuz, bu hukuk disiplininde tecrübeli ve etkin hukuk hizmeti vermektedir.

Bankacılık ve Finans Hukuku

Büromuz, ticari, tüketici ihracat ve diğer tüm nakdi ve gayrı nakdi krediler ile ilgili olarak; kredi sözleşmeleri hazırlanması, teminatların düzenlenmesi, ipotek, rehin, ticari işletme rehini sözleşmelerinin hazırlanması, ipoteğin veya rehinin tapuya ya da sicile tescil edilmesi, banka teminat mektubu ya da akreditif metinlerinin hazırlanmasında müvekkillerinin haklarını garantör altına almaktadır. Ayrıca büromuz, ipoteğin paraya çevrilmesi ve kredi alacağının tahsili hususlarında pratik ve çözüm odaklı yaklaşımıyla büyük bir başarı oranına sahiptir.

Ticari hayatı dengesizliğe giren kurum ve kuruluşlara; kredi sözleşmelerinin incelenmesi, sermayenin değerlendirilmesi, risk yönetimi, borçların yapılandırılması hususlarında da tarafımızca hukuki danışmanlık verilmektedir.

Şafak & Koparan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak başlıca verdiğimiz hizmetler;

Bu alana ilişkin daha fazla bilgi için sitemizdeki “Blog” kısmını tıklayarak makalelerimize ulaşabilirsiniz. Hukuki hizmet almak için, sitemizdeki “Online Hukuk Hizmeti” kısmından tarafımıza ulaşabilir veya “İletişim Formu”nu doldurarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Hemen
Danışmanlık Alın!

Başa dön tuşu