Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

6769 sayılı Kanun kapsamında korunan marka, telif hakları, endüstriyel tasarımlar, patent hakları, alan adı uyuşmazlıkları, ticari sırların korunması ve haksız rekabet de dahil olmak üzere fikri ve sınai mülkiyet hukukunun her alanında hizmet vermekteyiz.

Fikri ve Sinai Mülkiyet Hukuku

Şafak & Koparan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillere; ulusal ve uluslararası marka, patent, endüstriyel tasarım, telif ve sair fikri mülkiyet hakları ile markalardan doğan hakların korunmasında lisans, ruhsat, franchise başta olmak üzere bu hakların kullanılması veya devrine ilişkin sözleşmelerin hazırlanması ve müzakeresinde hakların kullanımı ve korunmasında hukuki danışmanlık vermekteyiz. Müvekkillerin fikri haklarının ihlalinden kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda yargı ve idari merciler nezdinde tarafımızca temsil edilmektedir.

Ayrıca TPE’ye tescil başvurusu ve incelenmesi, başvurunun yayınlanması, başvuruya itirazların yapılması, itirazların incelenmesi ve tescil belgelerinin verilmesi veya başvurunun reddedilmesi süreçleri de yürütülmektedir.

Bu alana ilişkin daha fazla bilgi için sitemizdeki “Blog” kısmını tıklayarak makalelerimize ulaşabilirsiniz. Hukuki hizmet almak için, sitemizdeki “Online Hukuk Hizmeti” kısmından tarafımıza ulaşabilir veya “İletişim Formu”nu doldurarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Hemen
Danışmanlık Alın!

Başa dön tuşu