Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

İş Hukuku

Ticaret Hukuku, 2001’den bu yana oldukça hızlı bir şekilde değişmektedir. Ekonomik ve ticari hayat, gittikçe daha ayrıntılı ve karmaşık hükümlerle düzenlenmektedir. Bu durum hukukçular için bile karmaşık hukuk kuralları ile çevrelenmektedir. Yeni bir hukuk kuralının kabul edilmediği ya da mevcut bir kuralın değiştirilmediği bir gün bulmak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Bu nedenle, şirketlerin, işletmelerin, faaliyetlerini yürütürken hukuk hizmetlerine duydukları “günlük” ihtiyaçlar, artık “anlık” ihtiyaca dönüşmüştür.

Şafak & Koparan Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimize taraf oldukları ticari sözleşmelerin hazırlanma, müzakere ve sonuçlandırılmasına ilişkin tüm süreçlerde ve yine müvekkillerin taraf oldukları ve yargıya intikal eden her türlü ihtilaflarda hukuki hizmet vermekteyiz.

Müvekkillerimiz özellikle Şirketler Hukuku, Kambiyo Hukuku, Rekabet Hukuku, Haksız Rekabet, Taşımacılık Hukuku, Deniz ve Taşıma Hukuku başta olmak üzere Şirketler ve Ticaret Hukukundan kaynaklı ihtilaflarda alanında uzman ve yenilikçi avukatlar vasıtasıyla temsil edilmektedir.

Şirketler ve Ticaret Hukuku alanında verilen hizmetlerden bazıları:

Bu alana ilişkin daha fazla bilgi için sitemizdeki “Blog” kısmını tıklayarak makalelerimize ulaşabilirsiniz. Hukuki hizmet almak için, sitemizdeki “Online Hukuk Hizmeti” kısmından tarafımıza ulaşabilir veya “İletişim Formu”nu doldurarak sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Hemen
Danışmanlık Alın!

Başa dön tuşu